Oferta - FOTOKADR - Karol Wojtyra

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

Każda piękna chwila jest warta by uwiecznić ją za pomocą obiektywu fotograficznego. Chwile kiedy na naszych twarzach jest uśmiech, a w naszych oczach jest łza wzruszenia lub inne nie do opisania uczucia chciałbym zarejestrować moim aparatem. Album nie może zawierać zwykłych zdjęć ale galerie, które powodują, że otwierając je po latach wciąż wracają piękne wspomnienia. Moja oferta skierowana jest dla osób poszukujących zawodowego fotografa i filmowca z nieszablonowym spojrzeniem na fotografię i film w HD.
W mojej ofercie znajduje się:
- sesja plenerowa w miejscu/miejscach wybranym przez nas wspólnie;
- sesja narzeczeńska, która będzie dobrym początkiem naszej współpracy
- sesja z dziećmi
- sesja rodzinna
- reportaż ślubny (przygotowania, ceremonia zaślubin, przyjęcie)
- reportaż z chrztu
- reportaż z komunii
- prywatna galeria zdjęć na mojej stronie
Moim zadaniem podczas reportażu ślubnego jest udokumentować wszystkie emocje, które towarzyszą wam i waszym bliskim podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz przyjęciu.
Wykonuję zdjęcia z zakresu:
- przygotowania Panny Młodej (również u fryzjerki, makijażystki),
- przygotowania Pana Młodego,
- błogosławieństwo rodziców,
- ceremonię zaślubin,
- wesele (zazwyczaj do 2 nad ranem), w czasie którego dodatkowo mogę drukować zdjęcia, które rozdawane są podczas zabawy zbierania na wózek
- sesje plenerowe.
Szczegóły dotyczące ceny mojej oferty otrzymają Państwo e-mailem lub telefonicznie po potwierdzeniu dostępności terminu. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania na którym będą mogli Państwo zobaczyć moje prace na żywo oraz omówić wszystkie szczegóły.

 
 
Karol Wojtyra tel. 506-281-081
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego