O mnie - FOTOKADR - Karol Wojtyra

Idź do spisu treści

Menu główne:

O mnie

Profesjonalizm i doświadczenie.

Pracuję w tej branży od lat, zawsze kieruję się zasadą „Jeśli coś robisz, rób to dobrze”. Dla mnie przede wszystkim liczy się zadowolenie Klienta. Cieszy mnie myśl, że wykonana przeze mnie praca jest godna polecenia. Nie ma dla mnie przeszkód nie do pokonania, mamy mnóstwo nieszablonowych pomysłów, ale jestem też otwarty na propozycje i uwagi. Człowiek doskonali i uczy się przecież przez całe życie…
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Kiedy fotografuję, to robię to dobrze i wkładam w to całe serce. Odległość nie ma dla mnie znaczenia – zjawię się w odpowiednim miejscu i czasie ...
Jeśli szukacie kogoś, kto zatrzyma na fotografiach oraz filmie HD najpiękniejsze momenty w Waszym życiu i związane z nimi emocje, to dobrze trafiliście.
W trakcie pracy staram się nie zwracać na siebie uwagi, nie reżyseruję przebiegu wydarzeń, stawiam na spontaniczność oraz rozładowuję stres związany z moją obecnością.
Mając kilkuletnie doświadczenie mogę zapewnić, że jedyną rzeczą, o której będziecie musieli pamiętać w tym dniu będzie dobry humor!

 
 
Karol Wojtyra tel. 506-281-081
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego